300 zł na "Dobry Start" w Żaku!

Zapisz się do Żaka na DARMOWY kierunek i złóż wniosek na dofinansowanie nauki!

1.9.2020

Zapisz się do Żaka  i zgarnij 300 zł dofinansowania na „wyprawkę szkolną”

Tak, to bardzo łatwe!

Wybierz jeden z naszych  DARMOWYCH kierunków➡ weź świadectwo w dłoń ➡zgłoś się do jednego z naszych sekretariatów na zapis➡ złóż wniosek o dofinansowanie!

Dla kogo:

Jeśli nie ukończyłeś 20. roku życia (w przypadku osób niepełnosprawnych 24 lat) i jesteś słuchaczem w naszej szkole policealnej lub liceum ogólnokształcącym dla dorosłych, do 30 listopada 2020 r. możesz złożyć wniosek o dodatkowe środki finansowe na wyprawkę szkolną!

Nie wierzysz? Odwiedź stronę: https://zak.edu.pl/aktualnosci/18151-rozpocznij-rok-szkolny-w-szkole-zak-i-odbierz-300-zl-na-start-

Masz pytania? Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Gdynia, ul. 10 Lutego 33, tel. 58 620 00 80

❓❓Najczęściej zadawane pytania ❓❓

- Czy jak będę studiować, mogę jednocześnie zapisać się do Żaka?

ODP: Jak najbardziej, studia nie kolidują z zapisem i nauką w szkole policealnej J

- Czy jako student, mogę starać się o środki na „Dobry Start”?

ODP: Niestety, Ministerstwo nie przewiduje dofinansowania dla Studentów L

- Czy muszę mieć zdaną maturę jak chcę się zapisać do Żaka?

ODP: do zapisu nie wymagamy matury- podstawą do zapisu jest świadectwo ukończenia szkoły średniej

- Ile będę płacił za naukę w Żaku?

ODP: Jeśli zapiszesz się na kierunki: administracja, BHP, kosmetyka, masażysta, opiekun medyczny, florysta- za naukę nie zapłacisz NIC!