PLAN ZAJĘĆ TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

KWIECIEŃ 2024

4.9.2023

w załączniku znajduje się plan zajęć na KWIECIEŃ 2024 dla SZKOŁY KOSMETYCZNEJ. Proszę zwrócić należytą uwagę na miejsce odbywania się zajęć - Targ Drzewny 3/7 lub XX LO, ul. Dobrowolskiego 6

Informujemy także o konieczności uzyskania z każdego przedmiotu frekwencji na poziomie min. 50% - warunek niezbędny przy podejściu do końcowych egzaminów semestralnych.

Życzymy owocnej nauki i ciekawych spotkań z Nauczycielami, innymi Słuchaczami oraz opiekunami dydaktycznymi z naszej filii :)

Przypominamy, iż sekretariat naszej szkoły jest do Państwa dyspozycji w tygodniu, w godzinach 8-17 oraz w soboty, w godzinach 8-16.

WAŻNE: PLAN MOŻE ULEGAĆ ZMIANOM, dlatego prosimy o sprawdzanie go w piątki przed każdymi zajęciami.