Zjazd dydaktyczny 17 - 20 listopada 2022

OŚRODEK SZKOLENIOWY + TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ + MASAŻYSTA + OPIEKUN MEDYCZNY

8.11.2022

w załączniku znajdują się plany dla Ośrodka Szkoleniowego oraz Policealnej Szkoły Medycznej i Opieki Medycznej na zjazd dydaktyczny 17-20 listopad 2022. Zapraszamy na zjazd Słuchaczy kierunków: Agent Celny, Dekorator Wnętrz, Grafika Komputerowa, Rejestratorka Medyczna, Manikiurzystka, Terapeuta ds. uzależnień, Aranżacja Ogrodów, Transport i logistyka, Stylistka paznokci, Wizażystka/Stylistka.

Na dodatkowe zajęcia, zapraszamy także Słuchaczy kierunku Technik Sterylizacji Medycznej z Policealnej Szkoły Opieki Medycznej - proszę pamiętać o frekwencji min. 50 % na każdym przedmiocie (warunek konieczny, aby móc pisać egzamin końcowy).

Życzymy ciekawego spotkania i owocnej nauki : )