SZKOŁA POLICEALNA

PLAN ZJAZDÓW DYDAKTYCZNYCH GRUDZIEŃ/STYCZEŃ

1.12.2022

poniżej znajdują się plany dla Szkoły Policealnej (Administracja - 4 semestry, BHP - 3 semestry, Opiekunka środowiskowa - 2 semestry, Florysta- 2 semestry).

Floryści - zajęcia zarówno Teoretyczne jak i Praktyka, odbywają się w XX Liceum przy ulicy Dobrowolskiego 6. Praktyka - to zajęcia praktyczne, prowadzone przez Naszego Nauczyciela. Nie jest to praktyka zawodowa, którą macie Państwo w programie kształcenia.

Egzaminy z poszczególnych przedmiotów zbliżają się wielkimi krokami = > proszę pamiętać o uzyskaniu z każdego przedmiotu frekwencji na poziomie min. 50% - warunek konieczny, aby móc wywalczyć pozytywną ocenę końcową.

Sekretariat naszej szkoły jest do Państwa dyspozycji w tygodniu, w godzinach 8-17 oraz w soboty 8-16 (w dniach 24.12.2022 oraz 31.12.2022 sekretariat na Targu Drzewnym 3/7 nieczynny).

Do końca grudnia 2022 prosimy o dostarczenie do sekretariatu szkoły dokumentów z odbytej praktyki zawodowej.

Życzymy ciekawego zjazdu oraz owocnej nauki :)

WAŻNE: PLAN ULEGA ZMIANOM, dlatego prosimy o sprawdzanie go w piątki przed każdymi zajęciami.