Zjazd dydaktyczny 24-25 września

Szkoła policealna oraz Liceum dla Dorosłych

15.9.2022

w załącznikach znajdują się plany Szkoły Policealnej oraz Liceum dla dorosłych na zjazd dydaktyczny 24-25 września 2022: Technik administracji, Technik BHP, Florysta, Technik usług kosmetycznych, Opiekunka środowiskowa, Technik sterylizacji medycznej oraz sześć semestrów Liceum. Dokładny przydział sal oraz plany teraz nieudostępnionych kierunków zostaną zamieszczone w najbliższym czasie.

Przypominam, iż w dniu dzisiejszym, tj. 15.09.2022 mija termin składania deklaracji na egzamin zawodowy w sesji styczeń-luty 2023.

Natomiast 30 września 2022 mija termin składania deklaracji maturalnych VI semestru liceum na egzamin, który odbędzie się w maju 2023.

20.09.2022 - z powodu choroby Nauczycielki nastąpiła aktualizacja planu dla Opiekunek środowiskowych a zjazd dla kierunku Technik sterylizacji medycznej zostaje odwołany.

Życzymy owocnej nauki i ciekawego zjazdu : )