Plan zajęć - zjazd dydaktyczny 6-9 października 2022

Liceum, Szkoła Kosmetyczna, Szkoła Policealna, Szkoła Medyczna

2.10.2022

przed nami kolejny zjazd dydaktyczny. W załącznikach znajdziecie Państwo plany dla Wszystkich semestrów każdego
z kierunków. Proszę zwrócić uwagę na miejsce, gdzie odbywają się zajęcia - Targ Drzewny (sala opiekuna medycznego, sala kosmetyczna, sala informatyczna) bądź sale lekcyjne w XX Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Dobrowolskiego 6 w Gdańsku.

Przypominamy o obowiązku zrealizowania min. 50% frekwencji z każdego przedmiotu. Jest to warunek konieczny, aby móc podejść do egzaminów końcowych.

W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 oraz soboty 8-16. Najbliższe dni pokazały, iż okres ten jest niezwykle intensywny, dlatego prosimy o wyrozumiałość w kwestii telefonów. W razie pytań bądź wątpliwości, prosimy o wiadomość na adres: gdansk@zak.edu.pl

Życzymy owocnej nauki i ciekawych spotkań : )

Informujemy o aktualizacji planu Liceum semestr 3 (zamiast języka polskiego, biologia) i 6 (w sobotę godzina krócej).