Harmonogram zjazdów w semestrze wiosennym roku szkolnego 2021/2022

24.2.2022

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się ze wstępnym harmonogramem zjazdów w semestrze wiosennym roku szkolnego 2021/2022.

Legenda:

SP Opieki Medycznej Zak - Szkoła Policealna Opieki Medycznej: kierunek - Opiekun Medyczny (stacjonarna), Terapeuta zajęciowy (stacjonarna), Technik Sterylizacji (zaoczna).

SP CNiB Żak - Szkoła Policealna Centrum Nauki i Biznesu Żak - T. Administracji (zaoczna); T. BHP (zaoczna); Opiekunka Środowiskowa (zaoczna); Florysta (zaoczna).

SP Kosmetyczna Żak - Szkoła Policealna Kosmetyczna Żak - T. Usług Kosmetycznych (zaocznych)

SP Medyczna Zak - Szkoła Policealna Medyczna Żak - T. Masażysta (stacjonarna)

Ośrodek szkoleniowy – agent celny; transport i logistyka; konsultant ds. żywienia; grafika komputerowa; dekorator wnętrz; aranżację ogrodów; terapeuta ds. uzależnień; manikiurzystka; wizażystka;