• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Egzaminy w terminie dodatkowym oraz poprawkowym w semestrze wiosennym 2017/2018

15.6.2018

informujemy, że egzaminy w terminie dodatkowym oraz poprawkowym odbędą w ostatni weekend sierpnia (25-26.08.2018 o dokładej godzinie i miejscu egzaminu zostaną Państwo dodatkowo poinformowani ok. 13.08.2018).

Do egzaminu w terminie dodatkowym - przystępuje osoba, która była nieobecna w dniu egzaminu  np. z przyczyn losowych, zdrowatnych..,  złożyła do 19 czerwca w sekretariacie szkoły podanie O wyznanieczie egzaminu w terminie dodatkowym oraz posiada 50% obecności z danego przedmiotu.

Do egzaminu poprawkowego - przystępuje osoba, która otrzymala ocenę niedostateczną z niewięcej niż dwóch przedmiotów oraz posiada 50% obecności z danego przedmiotu. W przypadku dwóch ocen niedostatecznych, wymagane jest złożenie podania w sekretariacie szkoły o egzamin poprawkowy.