Plan zajęć - zjazd dydaktyczny 27-30 października 2022

Szkoła Medyczna, Szkoła Policealna, Liceum dla dorosłych

poniżej znajdują się plany zajęć dla wszystkich semestrów Policealnej Szkoły Medycznej, Szkoły Policealnej oraz Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych. Proszę zwrócić uwagę na miejsce, gdzie odbędą się zajęcia - XX Liceum przy ulicy Dobrowolskiego 6 bądź Targ Drzewny 3/7, sale przy sekretariacie szkoły ŻAK.

Przypominamy również o konieczności posiadania z każdego przedmiotu frekwencji na poziomie min. 50% - warunek konieczny, aby mogli Państwo podejść do egzaminów na koniec semestru.

Życzymy owocnej nauki i mile spędzonego czasu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 oraz soboty, w godzinach 8-16. Zachęcamy również w razie pytań dzwonić, bądź pisać.

Pozdrawiamy :)

Uwaga! W związku z chorobą Nauczycielek, nastąpiła aktualizacja planu dla kierunku Florysta oraz Technik Usług Kosmetycznych.

Uwaga! W odpowiedzi na prośbę Słuchaczy oraz Pani Nauczyciel, zajęcia 30 października 2022 na kierunku Technik Usług Kosmetycznych semestr 1 i 2 odbędą się w godzinach 8:00-15:25.