Deklaracje egzamin zawodowy !

8.9.2022

Uwaga Słuchacze!

Egzamin zawodowy jest obowiązkowy i jest jednym z warunków ukończenia szkoły i otrzymania świadectwa. Nieprzystąpienie do którejś części egzaminu zawodowego skutkuje nieotrzymaniem świadectwa ukończenia Szkoły Policealnej na danym kierunku - należy przystąpić do obu części.

Dnia 9 września 2022 r. mija termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji styczeń-luty 2023 r. (dotyczy kwalifikacji jednoliterowych).

Dnia 15 września 2022 r. mija termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji styczeń-luty 2023 r. (dotyczy kwalifikacji dwu - i trzyliterowych).

Nasz Sekretariat przy ulicy Targ Drzewny 3/7 w Gdańsku jest do Państwa dyspozycji w godzinach 08:00-17:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 08:00-16:00.

Egzamin z każdej kwalifikacji składa się z etapu pisemnego i etapu praktycznego.

Podstawą zdania egzaminu jest otrzymanie:- z etapu pisemnego - co najmniej  50% punktów możliwych do uzyskania;- z etapu praktycznego - co najmniej  75% punktów możliwych do uzyskania;

Po zdaniu egzaminu: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna wystawia świadectwo kwalifikacji oraz dyplom uprawniający do wykonywania zawodu (który jest ważny ze świadectwem ukończenia szkoły policealnej w danym zawodzie).

Życzymy owocnej nauki!